175 هزار نفر از بانک صادراتی ایران وام و کمک دریافت کردند

عنوان 20- بانک مرکزی در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به بخش‌های مختلف اقتصاد و معیشت مردم در تمام مناطق کشور، در شش ماهه نخست سال جاری نزدیک به 151 هزار فقره وام ازدواج صادر کرد. زایمان، اشتغال زایی و پس انداز مسکن برای مشمولان دستگاه ها حامی کمیته امداد، سازمان نعمت و بنیاد برکت بیش از 190 هزار ریال به متقاضیان واجد شرایط زندانیان نیازمند، بیماران صعب العلاج و احداث غسالخانه روستا پرداخت کرد.

همچنین این بانک در این مدت بیش از 31 هزار نام تسهیلات کمکی به ارزش بیش از 61 هزار میلیارد ریال در راستای اقدامات ملی مسکن، اسکان جانبازان، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، پروژه های زیربنایی اصل 56 و کمک در تأمین مسکن ارائه کرد. کالاهای ضروری که در نیمه اول سال جاری ارزش کل وام ها و وسایل کمکی کرزاد الحسنه از مرز 252 هزار میلیارد ریال گذشت و بیش از 175 هزار نفر از خدمات بانکی و کمکی این بانک استفاده کردند.

پرداخت بیش از 53 هزار وام ازدواج و جهیزیه، 43 هزار وام زایمان، 4 هزار و 200 فقره وام وام مسکن، 9 هزار و 600 فقره وام سپرده مسکن و پرداخت بیش از 43 هزار فقره وام اشتغال زایی به موسسات امدادی از جمله بخشی از بانک های حمایتی این مدت است.

روند پرداخت وام قرض الحسنی و حمایت های بانک صادرات ایران در سال های گذشته ادامه داشت و این بانک به عنوان یکی از بزرگترین و موثرترین بانک های کشور سهم بسزایی در حمایت از بانک صادرات داشته است. پروژه ها و پروژه ها برنامه ها با استفاده از ظرفیت ها و حضور همه جانبه در بخش های مختلف اقتصادی و خدماتی اقتصاد دولت در سطح خرد و کلان داشته و دارد./تسنیم

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما