کاشت مو با بهترین کیفیت در ایران قسطی و هزینه مناسب کلینیک بیرانوند

در چنین مواقعی پزشک متخصص علت ریزش را برای شما مشخص می کند اما تا زمان به اتمام رسیدن دوره مصرف دارو؛ امکان کاشت مو میسر نیست. موفقیت امیز بودن عمل تا حد بسیاری بستگی به تجربیات و میزان مهارت و زبردستی تیم پزشکی کاشت مو دارد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روشها، قیمت و پیش نیازهای کاشت مو، و یا رزرو جلسه مشاوره حضوری می توانید با شماره های کلینیک تماس گرفته و یا درخواست خود را از طریق فرم زیر تکمیل و برای تیم ما ارسال نمایید.

کاشت مو تهران

این مورد یکی از اصول کاربردی در کلینیک ستاره ساعی می باشد و تمامی خدمات و امکانات بر پایه این اصل بنا شده است.

پزشکان و متخصصین زبردست

باید توجه داشته باشید که در هنگام استحمام نباید فشار زیادی بر روی سر شما وارد شود و یا ناخن‌هایتان با گرافت‌ها تماس پیدا کند. مجموعه کلینیک فخرایی در شهر تهران در زمینه‌های کاشت مو، ابرو و ریش فعالیت دارد. اغلب مردم به اشتباه علت اصلی چربی موها را به چربی پوست سر وابسته می‌دانند.

کاشت مو تهران

بعلاوه برخی داروها که پس از جراحی تجویز می‌شود مثل استروئیدها منجر به سکسکه می‌شود.

تجهیزات مدرن و امکانات مناسب

آیا کاشت مو برای بانوان نیز مناسب است ؟ معمولا عمل کاشت مو در بین آقایان بسیار رواج دارد، اما معمولا بانوانی که ریزش مو با الگوی مردانه دارند هم اکثرا از عمل کاشت مو استفاده می کنند. موهای کاشته شده بعد از چه مدت زمانی رشد می کنند ؟ پس از دو الی سه هفته بعد از عمل موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند، که این ریزش مو موقت و طبیعی می باشد و از ماه سوم رویش مجدد آن ها شروع می شود، اما از ماه نهم به بعد نتیجی قطعی را خواهید دید. در روش کاشت مو FUT احتمال عفونت و التهاب به نسبت سایر روش ها بیشتر است.

  • در این زمان شما باید به پشت، عمودی، با سر و پشت بالا ترجیحاً با زاویه 45 درجه بخوابید.
  • همچنین با بالا رفتن سن شان همچنان این احتمال وجود دارد که شاهد پیشرفت طاسی باشند.
  • کاشت مو درواقع یک عمل جراحی ساده است که فولیکول‌های مو شما از بخش‌های که تراکم مناسبی دارد به بخش‌های طاس یا کم‌ پشت منتقل شده و درواقع پیوند می‌شوند.
  • در این کلینیک کلیه روش های کاشت مو از جمله تکتیک fut,sut,fue, super fue و…

از دیگر روش های مدرن و جدیدی که در کاشت طبیعی مو استفاده می شو روش میکروفیت می باشد. با استفاده از دستگاه ایمپلنتر بدون نیاز به برش و جراحی، گرافت ها بر پوست سر افراد پیوند زده می شوند. با این روش می توان کاشت مو پر تراکمی را به انجام رساند و به عبارتی افراد می توانند مویی پر پشت و بلند داشته باشند. در این روش ، گرافت های مو به صورت تک واحدی از بانک موی بیمار جدا می گردند.

پزشک ۲۴ سامانه آنلاین مشاوره و معرفی پزشک

دستگاه لیزر نوری بسیار مترمرکز شده را روی فولیکول‌های مو می‌تباباند. درمان رشد موی رپلیسیل، RCH-01، شامل برداشت سلول فولیکول موی فرد و تزریق مجدد آن در جمجه فرد است. سلول‌ها تبدیل به میلیون‌ها سلول می‌شود و سپس به جمجمه فرد تزریق می‌شوند. در سالهای گذشته روی روش رپلیسیل بسیار تحقیق شده تا بتوان آن را گسترش داد.

کاشت مو تهران

از سویی دیگر قیمت بهترین مرکز کاشت مو تا حدود زیادی قیمت کاشت مو در تهران به مکان مرکز و استفاده از تجهیزات بستگی دارد.

کاشت مو روشی کاملا دائمی است که می تواند با حداقل تهاجم ظاهر فرد را بهبود بخشد.

اما کاشت مو در ترکیه برای اروپایی‌ها و همچنین آمریکایی‌ها بسیار به‌صرفه است. همین دلیل هرساله افراد زیادی را از کشور‌های مختلف دنیا به ترکیه می‌کشاند. ما با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز اروپا ابتدا با استفاده از دستگاه لیزری ، بانک موی شما را اسکن و آنالیز خواهیم کرد و خط رویش مو را طراحی میکنیم و سپس باتوجه به وضعیت بانک مو و تراکم مورد نیاز ،به شما در مورد روش و نحوه انجام عمل کاشت مو مشاوره خواهیم داد. روش‌های بسیاری برای کاشت مو وجود دارد که بر اساس شرایط بیمار و بانک موی وی توسط پزشک متخصص و در طی جلسات مشاوره بعد از انجام معاینات لازم انتخاب می‌گردد.

کاشت مو تهران

در این روش نیازی به برداشت فلپ جراحی ازمحل بانک موی فرد نبوده و با هولدرهای دستی به صورت دانه ای اقدام به برداشت گرافت میشود. هرچند تکنیک ها و پیشرفت های مربوط به کاشت مو در سالیان اخیر توسعه یافته اند، اما همچنان دریافت بهترین نتیجه به پزشک متخصص، کلینیک کاشت و تجربه آنها بستگی دارد. پس بهتر است دکتری انتخاب کنید که پروسه برداشت و کاشت مو را با دقت بالا و به صورت تدریجی انجام دهد. معمولاً پروسه کاشت مو به این صورت است که ابتدا متخصص ناحیه پوست سر را تمیز و پاکسازی کرده و سپس  ناحیه مورد نظر را بی حس می کند.

به همین دلیل، بسیاری برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو بسیار حساس هستند. در حال حاضر کلینیک‌های زیبایی بسیاری وجود دارند که در زمینه کاشت مو تخصص دارند.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما